75% Arabica – 25% Robusta

Farma: Finca San Luis a Ragiode
Oblast: Cordillera del Balsamo a Kodago
Země: La Libertad, El Salvador a Karnataka, Indie

Arabica v této směsi pochází z farmy San Luis v Balsamo Cordillera v Salvadoru a potkává se s Robustou z farmy Raigode v Kodagském lese v Indickém státě Karnataka. Jedná se o dva velké a velmi odlišné druhy kávy, které se přesto vzájemně doplňují v dokonalé harmonii při dokonalém poměru.

395 Kč

100% Arabica

Farma: Finca San Luis
Oblast: Cordillera del Balsamo
Země: La Libertad, El Salvador

Tato plantáž spadá pod rodinu Angelucii, která se pečlivě stará o celý proces. Výsledkem je velice vyvážená, praná káva s překvapivě charakteristickým tělem.

425 Kč

100% Arabica

Senzorická charakteristika
Farma: Fica el Hato Blu/Yrgalem
Oblast: Santa Rora/Sidamo
Země: Guatemala/Etiopie

Iridamo kombinuje dvě vybrané sladké a výrazné Arabiky. První káva je z farmy El Hato Blu z regionu Santa Rosa z Guatemaly, druhá káva je z plantáží Yrgalem z Etiopské oblasti Sidamo. Chuť kávy je velmi výrazná a sladká. Vystupuje ovocná acidita především díky Yrgalemu. Tělo se spíše lehčí společně se světlou cremou. Dochuť je středně dlouhá a hladká.

435 Kč

85% Arabica – 15% Robusta

Jedná se o směs káv arabica pocházejících z oblasti Lagoa do Morro (Brazílie), El Hato Blue (Guatemala), San Luis (Salvador), Yrgalem (Etiopie) a robusty z Blehonnur. Výsledkem je komplexní, ale vyvážená chuť. Chutě jsou specifické pro různé kávy arabica, které se spojí dohromady, aby vytvořily velmi bohatý smyslový obraz. Káva robusta z Balehonnur statku přináší přívětivou vůni vanilky s kulatým tělem a v neposlední řadě obohacuje šálek svou trvalou a velkorysou cremou.

Velmi dobře vyvážená směs s širokým aromatickým spektrem. Tóny vlašských ořechů. Sladká a intenzivní chuť, bohaté tělo.

415 Kč